papierové tašky
Tisk

Reklamné tašky – ideálne reklamné médium

Na trhu reklamných predmetov sa reklamné tašky usadili natrvalo. Nikto si nemôže predstaviť konferencie, veľtrhy alebo školenia bez personalizovaných reklamných tašiek s logom organizátora alebo sponzorov. Je to úplne rovnaké ako v prípade nákupov. Je ťažké nájsť firmu, ktorá nemá vlastné tašky, do ktorých sú balené výrobky zakúpené zákazníkom.

Vďaka výberu veľkostí tašiek, farieb a potlače je možné dokonale zladiť danú tašku s firmou a daným produktom.

Výhody reklamných tašiek

Hlavné výhody reklamných tašiek:

  • zvýšenie povedomenia o firme
  • vynikajúce reklamné médium
  • výber ekologických tašiek dokonale ovplyvní imidž firmy
  • výrobné náklady sú veľmi nízke a dosah veľmi veľký
  • sú mimoriadne všestranné – môžeme do nich zabaliť darček pre zákazníka, zakúpené výrobky, či darčeky pre zamestnancov.

Vďaka tomu, že sú veľmi univerzálne a odolné, budú slúžiť zákazníkovi po dlhú dobu a zároveň mu budú pripomínať našu firmu. Perfektná reklama.

 

Druhy reklamných tašiek

  • Fóliové papierové tašky – umožnia zákazníkom efektívne balenie materiálov a reklamných predmetov pre zákazníka.
  • Papierové tašky Kraft – vyznačujú sa tým, že sú zároveň odolné a ekologické. Krásne sa prezentujú a sú vhodné na balenie reklamných predmetov.
  • Reklamné tašky zo sieťoviny – ideálne pre úplnú personalizáciu. Môžeme si zvoliť veľkosť, vzor a farbu šnúrky. Sú veľmi odolné a dlhodobo a dokonale zachovávajú farby.

 

V posledných rokoch sa papierové tašky považujú za najekologickejšie, a preto sa o ne začali zaujímať aj majitelia reštaurácií a stravovacích zariadení. Toto je dodatočná reklama a jasne naznačuje, že danej spoločnosti záleží na životnom prostredí. Ďalšou výhodou je skutočnosť, že tieto tašky sú mimoriadne estetické a sú vynikajúcim materiálom na balenie jedla.

 

V súčasnosti nám reklama poskytuje neobmedzené možnosti. Na reklamu vo veľkom formáte nie je potrebné míňať veľké sumy. Malé reklamné predmety majú presne rovnakú alebo dokonca väčšiu príležitosť osloviť potenciálnych zákazníkov, a to vďaka tlačiarňam online, ako je Justprint.sk. Dobre pripravený grafický dizajn, zaujímavý slogan, logo firmy – to všetko upúta pozornosť a upozorní na našu tašku. Netreba tak veľa na dosiahnutie širokého publika.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *