podložky
Podložky

Ako navrhnúť písaciu podložku?

Existujú veci, ktoré nás sprevádzajú v každodennom živote, ale nie vždy im venujeme pozornosť. Jednou z takýchto vecí je písacia podložka. Sprevádza nás v kancelárii, na stavenisku, v obchodoch a na mnohých ďalších miestach, kde je potrebné pohodlne vyplniť dokument, poznámky alebo kde ich musíte pohodlne prečítať. Podložky na písanie sú teda potrebné a niekedy dokonca nevyhnutné!

Ako navrhnúť písacie podložky?

Pdložky na písanie (tzv. clipboardy) majú jednoduchú konštrukciu, zvyčajne pozostávajú z príchytky na listy a tvrdého kartónu potiahnutého vrstvou nepriepustného materiálu. Jedná sa samozrejme o jednoduchý typ podložky, existuje aj zatváraná verzia, ktorá dodatočne chráni dokumenty.

Podložka môže byť skvelým reklamným médiom alebo môže vytvárať koherentnú vizuálnu identifikáciu s inými reklamnými predmetmi. Stačí vyhľadať spoľahlivého výrobcu podložiek na písanie a objednať si tlač poskytujúc svoj grafický dizajn. Personalizované podložky nájdete u moderátorov rôznych staníc alebo spravodajských programov, na stavbách a v kanceláriách. Musíte však pamätať na to, aby bola grafika na podložkách čitateľná a mala by odkazovať na dané odvetvie alebo firmu, a mala by byť kvalitná. Tento typ grafiky by mali vykonávať profesionáli, ktorí dokážu zvládnuť túto úlohu.

podložky

Vďaka najmodernejšej technológii existuje voľnosť pri tlačení obálky. Avšak stojí za to nechať stránku, na ktorej budú poznámky alebo dokumenty nepotlačenú alebo s jemnou grafikou, aby neprekážali čítaniu z dokumentov v nej obsiahnutých.

Potlačená podložka na písanie je trvanlivé reklamné médium, ktoré bude roky slúžiť s náležitou starostlivosťou.

Distribúcia podložiek

Podložky na písanie sa ľahko dostanú do sveta. Postačuje, aby v nich vaši zákazníci dostali dokumenty alebo informácie a práve vtedy začína písacia podložka svoju reklamnú misiu.

Čím je grafika zaujímavejšia, tým ochotnejšie sa budú zákazníci chváliť a používať podložku na svojich schôdzach alebo v kanceláriách. Tiež sa oplatí staviť na najvyššiu kvalitu spracovania takéhoto reklamného predmetu.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *